Sosyal sorumluluk

Karadağ Baharat sosyal sorumluluk çerçevesinde, sunduğu ürün ve hizmetlerle birlikte; kanunlarla, ahlak kuralları ve insan haklarıyla uyumlu faaliyetlerde bulunmaktadır; çevreye saygılı yaklaşımı sürdürülebilir yapma amacındadır.

Karadağ Baharatın öncelikli ve temel amacı, sürekli değer katmaktır. Karadağ Baharat yalnızca iş alanındaki faaliyetleriyle gerekli sorumluluğunu yerine getirir.

Karadağ Baharat sosyal, ekonomik ve çevre ile ilgili muhtelif alanlarda yasal gerekliliklerinin ötesine geçerek, toplumların kalkınmasına katkıda bulunmak konusunda önemli bir rolü olduğunu daima kabul eder.

Sosyal sorumluluk

Kuruluş amacında Sosyal Sorumluluk Projeleri olan Karadağ Baharat sosyal sorumluluk çalışmaları bilinciyle hareket eder. Karadağ Baharat Sosyal sorumluluk anlayışını, toplumda desteğe ihtiyacı olan kesimlerle yardımlaşarak ve maddi, manevi destek sağlayarak gerçekleştirir.

Büyümenin önemli unsurları olarak; çalışanlarına, tedarikçilere, bayilere ve kısaca iş sistemindeki tüm partnerlerine; dürüst ve adil şekilde yaklaşır.
Sakarya Erenler’deki fabrikasında çalışanlarına ve tüm partnerlerine, güvenilir ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlar. Ayrıca Karadağ Baharat çalışanlarının da, sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olmalarını destekler.